Jak vybrat vhodné vyzvánění

Každý z nás má, co se týče hudby, poněkud jiný vkus. Všichni se však nejspíš shodneme na tom, že základní vyzváněcí tón na mobilním telefonu rozhodně není něco, co bychom chtěli poslouchat. Je tedy jen dobře, že jej můžeme velmi snadno změnit. V současné době si jako vyzvánění můžeme nastavit prakticky cokoliv, co nás napadne. Může to být naše oblíbená písnička, nebo jej dokonce můžeme vytvořit sami. Tak si zajistíme, že bude přesně takový, jaký jej chceme mít. Zde by však mělo být jasné, že zdaleka ne všechny písničky jsou k tomuto účelu vhodné. Proto je dobré při výběru myslet nejen na to, co se nám líbí. Mohlo by to totiž vést k poměrně nepříjemným situacím.

 

mobil se sluchátky

 

Pokud máme například rádi rap, je to rozhodně v pořádku. Ovšem pokud se nám rozezní například Eminem uprostřed pracovní schůzky nebo nějaké důležité porady, pak nejspíš moc dobrý dojem neuděláme. A věřte, že lidé mají tendenci volat vždy v tu nejméně vhodnou chvíli. Další, co musíme uvážit, je to, že nám telefon může zazvonit i v místnosti plné malých dětí. A asi není nejvhodnější, pokud uslyší z našeho mobilu expresivní výrazy, byť v angličtině. Jejich rodiče ani učitelé nám příliš nepoděkují.

 

volání pomocí mobilu

 

Ani na rodinu nezapůsobíme zrovna nejlépe, pokud se nám něco takového rozezní uprostřed rodinné oslavy, i když zde pro to mohou mít ostatní mnohem větší pochopení. Jednoduše řečeno, je jedno, jaké muziky jste fanouškem. Důležité je si uvědomit, že mobil vám může zazvonit kdykoliv a kdekoliv a podle toho vybírat, jaký vyzváněcí tón zvolíme. Asi nejvhodnější jsou neutrální klasické melodie bez zpěvu. Ty nijak nepohorší a obvykle také není utrpení je poslouchat. Věřte tedy, že i když mobil dovoluje velké množství personalizace, občas je dobré od ní upustit a zvolit raději něco konvenčnějšího. Můžeme tak předejít trapným a nepříjemným situacím, které by v budoucnu mohly jinak nastat.