Správná čísla

Máte svá zlatá čísla nebo máte jiné? Protože mnoho lidí třeba sází na sázenky stejná čísla a myslí si, že pak lépe vyhrají. Říkají tomu svá zlatá čísla. A vy máte nějaká svá zlatá čísla? Například moje babička a děda sázeli asi 60 let stále ta samá čísla. Mysleli si, že někdy vyhrají. Bohužel to ale nestihli. A já si myslím, že tohle je velmi nespravedlivé. Vemte si, že sázíte celý život svá zlatá čísla. Nikdy nevynecháte ani jediný den, kdy se losují čísla. Ale bohužel se vám to nikdy nepodaří. Odejdete dříve z tohoto světa, aniž by padla vaše zlatá čísla. Naproti tomu někdo, kdo sází pouze občas, tak většinou vyhraje. Jako například moje máma. Sází tak jednou za uherák. A vždycky tak jeden anebo dva sloupečky. A zatímco mí prarodiče sázeli vždycky každý týden úplně celý tiket, tak se jim nedařilo. A moje máma vyhrála na svůj jeden jediný sloupeček tři sta tisíc korun českých.

Přeji si vyhrát.

A sice jsem byla velmi ráda, že to vyhrála zrovna moje máma, ale zase mi to přišlo nespravedlivé, skrz mé prarodiče. I mí prarodiče to samozřejmě své dceři přáli. Ale bylo na nich vidět, že by taky chtěli vyhrát. A já si myslím, že se to opravdu zasloužili. Jenomže bohužel osud to chtěl jinak a mým prarodičům štěstí ve zlatých číslech nedal. A taky znám pár příkladů, kdy taky někdo sází celý život stejná čísla, ale nikdy mu nepadnou.

Hlídejte si svůj číselný pin.

Takže já si myslím, že se asi vyplatí nesázet vůbec. Protože kdybyste si schovávali peníze, které procházíte, tak byste jistě taky už měli nějaký jackpot. Alespoň tohle si myslím já. A já ale taky sázím svá zlatá čísla. Baví mě to a nepřestanu s tím. A sázím taky kvůli tomu, abych vyhrála hodně peněz. Protože já jsem celý život žila v bídě, tak si říkám, že bych mohla mít štěstí na zlatá čísla. No uvidíme, co mi osud přinese. Někdo má třeba více štěstí než rozumu.