Vybavte se na Dušičky

Ať se nám to líbí nebo, blíží se podzim. A na podzim slavíme svátek všech zemřelých, Dušičky. V tuto dobu vyrábíme svým příbuzným na hroby různé ozdoby, které jim nosíme. Někteří je zvládnou vyrobit a baví je to, další část populace je raději nakoupí již hotové například v květinářství. Máte květinářství nebo zahradnictví, kde se už pomalu začínáte na nadcházející dušičkovou sezonu pomalu ale jistě chystat? Nebo chcete mít doma všechno pro výrobu hrobové dekorace pro vaše zesnulé příbuzné?

bílá chryzantéma

U nás nakoupíte všechno
lidí, kteří si sami vyrábí dekorace, značně přibývá. Důvodem jsou samozřejmě velmi rychle rostoucí ceny materiálů. Zdražilo všechno, a dekorace nejsou výjimkou. Proto si nakupte umělé květiny na věnce ještě teď před dalším zdražováním. Proč si vybrat květiny zrovna u nás? Protože ty naše jsou od výrobce, který dbá na kvalitu materiálů i provedení. Díky tomu mohou i umělé květiny vypadat jako živé.

Už žádné viditelně plastové kytky
Všimli jste si, že dříve se na hroby svaly kytice s umělými květinami, a na první pohled bylo zřejmé, že nejsou živé? Vyberte si například chryzantémy z naší nabídky, u kterých to nepoznáte. Jsou odolné vůči vyšisování od sluníčka, a díky tomu vydrží dlouho hezké.

Chryzantémy máme v několika provedeních a barevných kombinacích. Najít u nás můžete

umělá květina

  • Bílou
  • Žlutou
  • Tmavě fialovou
  • Šedou
  • Krémovou
  • Meruňkovou

A mnoho dalších

Umělé květiny se prodávají ve velkém a to zejména s koncem léta. Úvodem jsou právě blížící se Dušičky. Ač se to nezdá, září a říjen uběhnou rychle, a Dušičky jsou tady. Vyhněte se shonu a nákupům na poslední chvíli, protože skladové zásoby nejsou nekonečné, a nemuseli byste sehnat to, co chcete. Kromě dušičkových chryzantém u nás můžete koupit i další květiny, které se dají také použít k výrobě dušičkových dekorací. U nás najdete vše pro tvorbu dekorací, kytic a dalších výrobků.