Už se vám stala doma někdy nějaká nehoda? Myslím si, že asi není na světě ani jedna domácnost, které by se nikdy nic nestalo. Já si pamatuji, jak jednou moje babička dělala míchaná vajíčka a utěrky jí chytla od hořícího sporáku. Musím říct, že já s bratrem jako děti jsme z toho měli velkou srandu, zatímco babička tam lítala s hořící utěrkou a utíkala s ní ke dřezu, aby utěrku uhasila. My jsme se s bratrem smáli, přišlo nám to vtipné, ale babička nám potom nadala. Nicméně tohle už je ale dávno za námi a také později se nám taky staly nějaké nehody už v našich kuchyních. Můj bratr třeba například, když šel bydlet se svou přítelkyní, tak se jim propadla v kuchyni podlaha. Nikdo neví, čím to bylo, ale prý jim to udělali takhle jejich pokladači podlahy. Nevím, co je na tom pravdy, ale já jsem se spíše zajímala o své problémy.

Vážím si šikovných lidí.

Protože mě zase totiž odpadl kohoutek u dřezu v kuchyni. A nevím, čím to bylo, ale pořád dokola mi padal kohoutek v kuchyni a dost mě to štvalo. Tak jsem byla ráda, že existují instalatérské práce. A když se mi už kohoutek během týdne asi rozbil potřetí, tak jsem volala instalatérské práce, které jsou v našem městě.

Chce to kvalitní nářadí.

Byla jsem opravdu moc ráda, když přijeli ještě ten den, když jsem je zavolala. Kohoutek mi opravili a řekli mi, že tam chyběla nějaká těsnící guma a že šroubek byl hodně povolený a zrezivělý. Já se v tom nevyznám, takže mi to ani nic neříkalo, ale jsem proto ráda, že instalatérské práce opravdu fungují a přijedou vždycky, když člověk potřebuje. Tedy alespoň zatím mě se nestalo, že by instalatérské práce nikdy nepřijeli ke mně domů. Vážně jsem ráda, že právě díky nim můžu mít doma všechno v pořádku a nemusím se bát, že bych potom musela práci dělat sama. Protože kdybych se do instalatérských prací Sevisvirivychvan pustila sama, tak by to možná ještě dopadlo hůře, než by to bylo tak, jak bylo.