Modré světlo z obrazovek nás nezastaví

Proč nám obrazovky škodí?

Neustálým koukáním do obrazovky se nám zrak unavuje. Oči jsou pak rudé a suché, vyvrcholit to může syndromem suchého oka. Z toho nám mohou trápit časté migrény hlavy, které snadno přejdou až do migrén. Další problém, který nám může znesnadnit život je nespavost a problém s usínáním. Co je náš hlavní nepřítel? Modré světlo, které jsou přirozenou součástí obrazovek a zároveň jsou důvod našich zdravotních problémů.

oko

Jak proti tomu bojovat?

Nejobyčejnější řešení je omezit obrazovky. Snadné a jednoduché řešení. Ano, ano vím. Snadno se to řekne, těžko udělá. Chápu, že někteří nemohou jen tak omezit digitální část našich životů. Pro některé je to součástí jejich zaměstnání. Existuje alternativní řešení. Brýle proti modrému světlu.

O co se jedná?

Brýle, které se nosí při práci na počítači, tabletu nebo telefonu. Snižují záření modrého světla z obrazovek, čímž zásadně snižují negativní vlivy na lidské zdraví. Lidé s dioptrickými brýlemi mívají filtr proti modrému světlu již zabudovaný v brýlích. Tyto brýle proti modrému světlu jsou primárně určeny lidem bez oční vady. V čem je kouzlo? Skla brýlí jsou opatřena ochranným filmem s názvem Blue control. Kterému vděčíme za absorpci modrého světla a zároveň napomáhá zvyšovat černou hloubku na monitoru. Že jste o brýlích doposud neslyšeli? Jedná se totiž o novinko na českém trhu.

brýle

Kde se dají sehnat?

Nejlepší brýle proti modrému světlu https://luxbryle.cz/cs/36-proti-modremu-svetlu jsou z akreditovaných e-shopů, jako například luxbrýle.cz. Mezi další benefity tohoto praktického doplňku je jeho módní stylovost. Nemusíte se obávat ošklivého a nevzhledného designu. Brýle proti modrému světlu se vyrábějí v mnoha verzích a stylech. Narušení našeho osobního vzhledu se bát nemusíte.

Pro koho jsou určeny?

VŠEM. Pro ženy i muže bez ohledu na věk a další aspekty. Brýle proti modrému světlu jsou opravdu skvělý pomocník a ochrana našeho zdraví. Nenechávejte si tajemství ochrany očí pro sebe a obdaruje své okolí. Brýle jsou ideální jako praktický dárek, pro někoho, kdo se jen tak od obrazovek neodtrhne.