Jak na výběr firemních dárkových předmětů?

Vybrat vhodné předměty, které budou sloužit jako reklamní a dárkové předměty pro vaši firmu není jednoduchou záležitostí. Nejdříve je třeba vzít v potaz, pro koho jsou předměty primárně určené. Zda máte určitou skupinu lidí, které něco speciálního spojuje.

Pokud ano, pak můžete vybírat předměty, o kterých víte, že je využívají a dobře jim poslouží a udělají radost. Pokud máte nespecifickou skupinu lidí, o kterých nevíte, zda je něco spojuje nebo pokud jde o lidi s širokého okolí, které mají předměty upoutat, pak je dobré vybrat takové předměty, které využije většina lidí.

dárkové předměty

Dále je třeba při výběru brát v potaz, zda dané předměty mají mít nějakou spojitost s tím, co firma vyrábí, čím se zabývá či její filozofií.

Firemní dárkové předměty tak můžete vybírat z mnoha různorodých kategorií. Od kategorií, kterých se týkají domácnosti až po elektroniku, vybavení do auta, firemní oblečení či ekologické předměty. Můžete tak vybrat například misky, nádoby, vázy, příbory, hrnky či sklenice. Kancelářské potřeby v podobě propisek, tužek, pastelek, bloků a zápisníků.

plátěné tašky

Vhodné jsou v poslední době také ekologické předměty. Ty mají za úkol snížit užívání jednorázových plastů a zároveň nebýt dalším zbytečným plastovým dárkem. Do těchto předmětů lze zařadit plátěné tašky na nákup, které je možné vyprat a brát opakovaně. Dále také skleněné láhve na pití, oblečení z bavlny, látkové batohy, dřevěné či bambusové nádoby, příbory či papírová brčka.

Zde je přehled jen některých nápadů na dárkové či reklamní předměty. Při výběru je jen nutné myslet na to, aby byly předměty opravdu praktické, využitelné, aby daného člověka předmět oslovit a zároveň ho měl člověk možnost využívat během každodenního života.

Můžete si tak vymyslet a vybrat ze široké nabídky další zajímavé předměty a utvořit i tak vhodný dárkový balíček pro své klienty, zákazníky a zaměstnance.